GENEL TANITIM

Bursa’nın Hızla Büyüyen Bölgelerinden Özlüce’de 2018 Yılında Hizmete Başlamıştır. Deneyimli Uzman Sağlık Kadrosu ve Teknolojik Altyapısı ile Hizmet Vermektedir.

BURTOM ÖZLÜCE TIP MERKEZİ Bugünki Tıp Merkezi Kimliğinden Hasta Sorunlarına Ve Beklentilerine Kısa Zamanda Ve Doğru Çözümler Üreten Marmara Bölgesinin Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Işlemleri Başta Olmak Üzere Tüm Sağlık Alanlarında Öncü Akla Ilk Gelen Özel Tıp Merkezi Kimliğine Dönüşmeyi Hedeflemektedir.

Uzman Kadrosu, İleri̇ Teknoloji̇ Ürünü Tibbi Alt Yapisi İle Hi̇zmet Sunan Özel Tıp Merkezi̇di̇r. Sosyal Güvenli̇k Kurumu İle Beslenme Ve Diyet, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Diagnostik Radyoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp Ve GETAT (Fitoterapi), İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Estetik ve Nöroloji (Beyin Ve Sinir Hastalıkları), Radyolojik Tetkikler, Basit Hizmet Laboratuvaru, Özel Ftr Uygulamaları Branşlarında Hi̇zmet Sunumu Yapmaktadır. İlgi̇li̇ Branşlarda Ayaktan Teşhi̇s Ve Tedavi̇ Merkezleri̇ Yönetmeli̇ği̇ Hükümleri̇nce Poli̇kli̇ni̇k Hi̇zmetleri̇ Ve İşlemleri Yapılmaktadır.

Önde gelen Hizmetleri; Manyetik Rezonans Görüntüleme, Ultrason, Dijital Röntgen, Mamografi, Laboratuvar, Kök Hücre Tedavisi, Nöral Terapi, Ozon Terapi, CGF Tedavisi, Manuel Terapi, Eklem İçi Enjeksiyon, Medikal Masaj, Kan Tahlili, Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Denver Gelişim Testi

Sağlık Raporları; Ehliyet İçin Sağlık Raporu, Sporcu Lisans Sağlık Raporu, Okula Gidebilir, Gidemez Sağlık Raporu, Amatör Denizcilik Sağlık Raporu.

Kurumumuz SGK ve Özel Sigortalar ile Anlaşmalıdır.

İmkanlar; 23 Standart Hasta Odası, İbadethane, Kapalı Otopark, Bebek Emzirme Odası, Kondisyon Salonu,  Otomat ve Kafeterya.

Özel Fizik Tedavi Ve  Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarında Ki Tedaviler; Mutlaka Konunun Uzmanı Bir Hekim Tarafından Yapılması Gereken, Öncelikle “Muayene Ve Modern Tıp Uygulamalarına” Paralel Olarak, Teşhis Koyup, Tedavi Planını Yapan, Konunun Uzmanı Hekimler Tarafından Bizzat, Ve/Veya, Yine Aynı Hekimlerin Kontrolü Altında;  “Egzersiz Niteliğine Sahip Tedavi Uygulamalarında” Da, Hekimle Beraber Çalışan, Fizyoterapistlerin Gözetiminde Uygulanması Esasına Dayalı, EKİP Çalışması Gerektiren Tedavilerdir.

DİKKAT: Bu Tip Tıbbi Işlemlerin Yetkisiz Kişiler Tarafından Uygulanması Durumunda; Ve Yine  T.C. Sağlık Bakanlığı Tarafından “Ruhsatlanmamış”, Denetim Altında Olmayan, “Merdiven Altı” Yerlerde Yapılması Halinde, Ciddi, Telafisi Güç Tıbbi Sorunlarla Karşılaşabilir.

Tıbbi Birimler

Burtom Özlüce Tıp Merkezi birimleri Arasında; Beslenme Ve Diyet, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dermatoloji (Cildiye), Diagnostik Radyoloji, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Fonksiyonel Tıp Ve GETAT (Fitoterapi), İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Medikal Estetik ve Nöroloji (Beyin Ve Sinir Hastalıkları), Radyolojik Tetkikler, Basit Hizmet Laboratuvaru, Özel Ftr Uygulamaları Bulunmaktadır.

Kurallar ve Uyarılar

 • Sigara: İç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.
 • Hasta Güvenliği Esas Alınarak; Kimlik Tanımlama, Hasta Düşmeleri, Hareket Kısıtlama, Hasta Transferi, İlaç Güvenliği, Kan ve Kan Ürünleri Transferi, Onamlar, Güvenli Cerrahi Uygulamaları, Sözel Order, İzolasyon Önlemleri, Güvenlik raporlama sistemi, Renkli Kodlar Hakkında Bilgi ve Belgeleri Yetkili Personellerimiz Tarafından Şubemizde Sizlere İletilecektir.
 • Sağlık ve Güvenlik Politikalarını Görüntülemek İçin Tıklayınız. →

ANLAŞMALI KURUMLAR

Kurumumuz SGK ve Özel Sigortalar ile Anlaşmalıdır.

TIBBİ BİRİMLER

Tanı Merkezi Olarak Başlayan Yolculuğu Bugün; Tedavi Alanında da Tüm Branşlarda Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

MEDİKAL TEKNOLOJİLER

Medikal Teknolojiler, İnsan Hayatını Kurtarmak ve İyileştirmek İçin Kullanılan Ürünler, Hizmetler veya Çözümlerdir.

DOKTORLAR

Her Biri Alanında Uzman Olan Doktorlarımızdan Randevu Alabilir ya da Branşları Hakkında Detaylı Bilgilere Sahip Olabilirsiniz.

ADRES VE İLETİŞİM

Adres: 29 Ekim Mah. İzmir Yolu Cad. No:412 Nilüfer / BURSA 16235

 Çağrı Merkezi: 444 4 224

E-Posta: burtom@burtom.com.tr

29 Mayıs 2024
Pazartesi 09:00 18:00
Salı 09:00 18:00
Çarşamba 09:00 18:00
Perşembe 09:00 18:00
Cuma 09:00 18:00
Cumartesi 09:00 14:30
Pazar Kapalı

Açık Kapanış Zamanı 18:00 

   ANLAŞMALI KURUMLAR

   Kurumumuz SGK ve Özel Sigortlar ile Anlaşmalıdır.
   İncelemek İçin Lütfen Bağlantıları Kullanın.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   Ticari Elektronik İleti Onay Metni

   advanced divider
   Tanıtım ve Pazarlama İçerikli Ticari Elektronik İleti Gönderimi İçin Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; BURTOM SAĞLIK GRUBU, topluluk şirketleri ve iştirakleri tarafından pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
    
   Dilediğiniz zaman tamamen veya kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ticari elektronik ileti gönderimine onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iletileri almayı reddedebilirsiniz. Ret bildiriminizi burtom.com web sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilir veya İYS İleti Yönetim Sistemi üzerinden ticari ileti gönderilmesini reddedebilirsiniz.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   KVKK Bilgi Talep Formu / Başvuru Formu

   advanced divider

    Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Ziyaretçi, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, kiracı, kiracı adayı gibi)

    Şirket tarafından başvurunuza verilecek yanıtın tarafınıza bildirilme yöntemini seçiniz.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.