GENEL TANITIM

GEÇMİŞİN TADI YENİ ÇAĞIN TAZELİĞİ İLE; Eski günleri yad etsek de teknoloji, yenilik, değişim ve süreklilik biz insanları daima bir adım ileriye taşır.

uzman kadrosu, i̇leri̇ teknoloji̇ ürünü tibbi alt yapisi i̇le hi̇zmet sunan cerrahi̇ tIp merkezi̇di̇r. sosyal güvenli̇k kurumu i̇le aci̇l, plasti̇k rekonstrükti̇f ve esteti̇k cerrahi̇si̇, dermatoloji̇, fi̇zi̇k tedavi̇ ve rehabi̇li̇tasyon, genel cerrahi̇, göğüs hastalıklari, dermatoloji, i̇ç hastalıklari, kadin hastalıklari ve doğum, kalp ve damar cerrahi̇si̇, kulak burun boğaz, nöroloji̇, ortopedi̇ ve travmatoloji̇, radyoloji̇, üroloji̇, anestezi̇ ve reani̇masyon, beslenme ve di̇yet, beyi̇n ve si̇ni̇r cerrahi̇si̇, çocuk sağlığı ve hastalıklari ve Klinik Laboratuvar branşlarında hi̇zmet sunumu yapmaktadır. i̇lgi̇li̇ branşlarda ayaktan teşhi̇s ve tedavi̇ merkezleri̇ yönetmeli̇ği̇ hükümleri̇nce poli̇kli̇ni̇k hi̇zmetleri̇ ve cerrahi̇ i̇şlemler yapılmaktadır.

Önde gelen Hizmetleri; el cerrahi̇si̇, mi̇de botoksu, bronkoskopi̇, endoskopi̇, kolonoskopi̇, saç eki̇m, sakal eki̇m, kaş eki̇m, göz kapaği esteti̇ği̇, footbalance ortopedi̇k tabanlik (ayak anali̇zleri̇mi̇zücretsi̇z yapilmaktadir).

Kurumumuz SGK ve Özel Sigortalar ile Anlaşmalıdır.

İmkanlar; 7/24 Acil, Ameliyathane, 15 Standart Hasta Odası, İbadethane, Kapalı Otopark ve Kafeterya.

BURTOM KONUR  CERRAHİ TIP MERKEZİ DEĞİŞEN ÇAĞA AYAK UYDURAN, İNSAN ODAKLI, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEYEN YAPISIYLA YENİLENMEYE VE TÜM BRANŞLARDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR.

KONUR’UN TARİHÇESİ
1977’de Konur Teşhis ve Tedavi Merkezi olarak açıldı. 1981’de Konur Hastanesi oldu. 1991 yılında Türkiye’de ilk kez sağlık alanında kalite çalışmalarını başlattı. 1996’da Türkiye’de ilk kez TSE’nin Hastanelerde Laboratuvar Yeterlilik Belgesi’ni aldı. 1999 Kalite yönetim sistemini ISO 9001’e yükseltti. 2002 kalitesini bir kez daha belgeledi. TS EN9001: 2000 versiyonunu Türkiye’de alan 2. sağlık kuruluşu oldu. 2003 Fatih Sultan Mehmet Bulvarın’daki yeni hastane binasını Acıbadem’e devretti. 2006 yılında Konur A.Ş. çok doktor ortaklı yapıya geçti. 2008 yeni hastane binasına Cerrahi Tıp Merkezi olarak taşındı. 2010 Konur A.Ş. yeniden yapılandı. 2017 yılında Bursa’nın gözde sağlık kuruluşu Konur Cerrahi Tıp Merkezi Burtom Sağlık Grubu’na dahil edilmiştir.

Tıbbi Birimler

Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi birimleri Arasında; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Mikro El Cerrahisi, İç Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Beslenme ve Diyet , Dermatoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Radyoloji, Acil, Ameliyathane, Saç Ekim Birimi, Endoskopi Birimi, Odyometri Birimi, GETAT, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Birimi, Klinik Laboratuvar Bulunmaktadır.

Medikal Teknolojiler

Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi’nde yer alan tüm medikal teknoloji cihazlarımız; Dijital Panoramik Röntgen Ve Sefalometri, Dijital Röntgen – Dijital Radyografi (DR), Floroskopi (Baryumlu Grafi), Ultrasonografi (USG) Ultrason Uygulaması, Endoskopi, Gastroskopi, Kolonoskopi Bulunmaktadır.

7/24 Acil Servis | (0224) 333 01 11

7/24 Acil Servisi ile her türlü hastaya ilk müdahaleyi yaparak, gerekli konsültasyonlar neticesinde, tetkik ve tedavi için birimlerle koordineli çalışmaktadır. Acil Servisimiz, her türlü yaş grubundan hastaya hizmet vermekte, gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından, gece ise branş hekimlerinin icapları ile desteklenmektedir. Merkezimizde, 24 saat boyunca radyoloji tetkikleri ve laboratuvar tahlilleri yapılmaktadır.

Kurallar ve Uyarılar

 • Sigara: İç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.
 • Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.
 • Hasta Güvenliği Esas Alınarak; Kimlik Tanımlama, Hasta Düşmeleri, Hareket Kısıtlama, Hasta Transferi, İlaç Güvenliği, Kan ve Kan Ürünleri Transferi, Onamlar, Güvenli Cerrahi Uygulamaları, Sözel Order, İzolasyon Önlemleri, Güvenlik raporlama sistemi, Renkli Kodlar Hakkında Bilgi ve Belgeleri Yetkili Personellerimiz Tarafından Şubemizde Sizlere İletilecektir.
 • Sağlık ve Güvenlik Politikalarını Görüntülemek İçin Tıklayınız. →

ANLAŞMALI KURUMLAR

Kurumumuz SGK ve Özel Sigortalar ile Anlaşmalıdır.

TIBBİ BİRİMLER

Tanı Merkezi Olarak Başlayan Yolculuğu Bugün; Tedavi Alanında da Tüm Branşlarda Hizmet Vermeye Devam Ediyor.

MEDİKAL TEKNOLOJİLER

Medikal Teknolojiler, İnsan Hayatını Kurtarmak ve İyileştirmek İçin Kullanılan Ürünler, Hizmetler veya Çözümlerdir.

DOKTORLAR

Her Biri Alanında Uzman Olan Doktorlarımızdan Randevu Alabilir ya da Branşları Hakkında Detaylı Bilgilere Sahip Olabilirsiniz.

ADRES VE İLETİŞİM

Adres: Kükürtlü Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:12/1 Osmangazi / BURSA 16080

 Çağrı Merkezi: 444 4 224  Acil : (0224) 333 01 11

E-Posta: burtom@burtom.com.tr

12 Haziran 2024
Pazartesi 09:00 18:00
Salı 09:00 18:00
Çarşamba 09:00 18:00
Perşembe 09:00 18:00
Cuma 09:00 18:00
Cumartesi 09:00 14:30
Pazar Kapalı ‣ 7/24 Acil

Açık Kapanış Zamanı 18:00 7/24 Acil

   ANLAŞMALI KURUMLAR

   Kurumumuz SGK ve Özel Sigortlar ile Anlaşmalıdır.
   İncelemek İçin Lütfen Bağlantıları Kullanın.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   Ticari Elektronik İleti Onay Metni

   advanced divider
   Tanıtım ve Pazarlama İçerikli Ticari Elektronik İleti Gönderimi İçin Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; BURTOM SAĞLIK GRUBU, topluluk şirketleri ve iştirakleri tarafından pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
    
   Dilediğiniz zaman tamamen veya kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ticari elektronik ileti gönderimine onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iletileri almayı reddedebilirsiniz. Ret bildiriminizi burtom.com web sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilir veya İYS İleti Yönetim Sistemi üzerinden ticari ileti gönderilmesini reddedebilirsiniz.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   KVKK Bilgi Talep Formu / Başvuru Formu

   advanced divider

    Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Ziyaretçi, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, kiracı, kiracı adayı gibi)

    Şirket tarafından başvurunuza verilecek yanıtın tarafınıza bildirilme yöntemini seçiniz.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.