Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ
Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ

Göğüs Hastalıkları Uzmanı

Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ

BURTOM KONUR CERRAHİ TIP MERKEZİ
Güler YÜREKLİ
Güler YÜREKLİ Uzman Doktor
Ad ve Soyad : Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ
Unvan : Göğüs Hastalıkları Uzmanı
Klinik : Göğüs Hastalıkları
Merkez : Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi
E-Posta : guler.yurekli@burtom.com.tr
Yabancı Dil : 🇬🇧 İngilizce

Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ,  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. 

Uzm. Dr. Güler YÜREKLİ, şuan da mesleki çalışmalarına Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.

Başlıca İlgi Alanları: Yetişkin Alerji Testi (Deri Prick Testi), Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Solunum Fonksiyon Testi, Tam Kan Sayımı-Hemogram Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Uyku Testi (Polisomnografi), Alerjik Hastalıklar, Bronkoskopi, Plevral Sıvı Aspirasyonu, Torasentez, Arter Kan Gazı Alma, Ağır Koah, Deri Prik Testleri (Allerji Testleri), Diyabet Tedavisi, Nebulizatör, Uyku Laboratuvarı (CPAP).

Başlıca Tanı ve Tedaviler: Zatürre (Pnomoni), Akciğer Kanseri, Astım, Alerjik Bronşit, Nefes Darlığı, Bronşit, Bronkoskopi, Alerji Testleri, Akciğer Hastalıkları, Akciğer Tüberkülozu, Akciğerlerde Su Toplaması, Akut Bronşit, Alerjik Astım, Astım Bronşit, Atopik Dermatit (Egzama), Bronşektazi, Verem (Tüberküloz).

 

GÖĞÜS HASTALIKLARI BÖLÜMÜ

Göğüs hastalıkları uzmanı, akciğer, bronşiyal tüpler, burun, yutak ve boğazı da içeren solunum sistemini etkileyen hastalıkların önlenmesi, teşhis edilmesi ve tedavi edilmesinde uzmanlaşmış tıp doktorudur. Akciğer kanseri, solunum yetmezliğinin akut komplikasyonları, zatürre, bronşit, kanser, astım, tüberküloz vb. rahatsızlıkları tedavi eder.

Pulmoner Emboli (Akciğer embolisi), Sigara bağımlılığı, sigaraya bağlı hastalıklar ve sigara bırakma yöntemler, Solunum fizyoterapisi, Solunum fizyoloji laboratuvarı biriminde solunum fonksiyon testleri, Bronkoskopi ünitesi, Uyku laboratuvarı, Akciğer kanseri tanı ve tedavisi, Alerjik akciğer hastalıklarının tanı ve tedavisi, Obstrüktif akciğer hastalıkları (Astım, KOAH, bronşektazi) tanı ve tedavisi, Kronik öksürükler, Pnömoni (Zatürre), Plörezi (Akciğer zarında sıvı birikmesi), Sarkoidoz (Tüm doku ve organları tutabilen ve nedeni tam olarak bilinmeyen, sistemik bir hastalıktır), Pnomotoraks (Akciğerin sönmesi).

 • Hastalığı teşhis etmek üzere, hastanın tıbbi geçmişini incelemek ve fiziksel muayene yapmak,
 • Solunum fonksiyon testi, akciğer grafisi, deri ve kanda alerji testi gibi incelemeler talep etmek,
 • Test sonuçları ve muayene verilerine göre teşhis koymak,
 • İlaç reçete etmek,
 • Tedavi yöntemi konusunda hastalara bilgilendirmede bulunmak,
 • Tedavi sürecini takip etmek ve gerektiği takdirde tedavi yönteminde değişiklik uygulamak,
 • Alerji ve solunum yolu rahatsızlıklarını azaltmak için hastaya diyet, egzersiz ve ev içerisinde değişiklikler tavsiye etmek,
 • Tüberküloz gibi ölümcül sonuçları olan bulaşıcı hastalık vakalarını devlet kurumlarına raporlamak,
 • Yeni ilaçlar ve tedavi yöntemlerini test etmek veya geliştirmek üzere araştırma yapmak,
 • Hasta mahremiyetine sadakat göstermek.

   ANLAŞMALI KURUMLAR

   Kurumumuz SGK ve Özel Sigortlar ile Anlaşmalıdır.
   İncelemek İçin Lütfen Bağlantıları Kullanın.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   Ticari Elektronik İleti Onay Metni

   advanced divider
   Tanıtım ve Pazarlama İçerikli Ticari Elektronik İleti Gönderimi İçin Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; BURTOM SAĞLIK GRUBU, topluluk şirketleri ve iştirakleri tarafından pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
    
   Dilediğiniz zaman tamamen veya kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ticari elektronik ileti gönderimine onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iletileri almayı reddedebilirsiniz. Ret bildiriminizi burtom.com web sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilir veya İYS İleti Yönetim Sistemi üzerinden ticari ileti gönderilmesini reddedebilirsiniz.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   KVKK Bilgi Talep Formu / Başvuru Formu

   advanced divider

    Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Ziyaretçi, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, kiracı, kiracı adayı gibi)

    Şirket tarafından başvurunuza verilecek yanıtın tarafınıza bildirilme yöntemini seçiniz.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.