KURUCUMUZ

UZM. DR. EROL KILIÇ
Yönetim Kurulu Başkanı
Özgeçmiş Hızlı Görüntüleme

Kurucu ve Genel Müdürümüz | Uzm. Dr. Erol KILIÇ

Url Gönder
Url İletisi
URL Paylaş

Değerli Paydaşlarımız ve Çalışma Arkadaşlarımız,

Burtom Sağlık Grubu olarak, Türkiye genelinde sağlık sektöründe 30 yıllık tecrübe ile hizmet vermekten büyük bir gurur duyuyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana, kaliteli sağlık hizmeti sunma misyonumuzdan hiçbir zaman ödün vermedik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürdük.

Hastalarımızın sağlığı ve memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Bu doğrultuda, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ve uzman kadromuzla birlikte en son tıbbi gelişmeleri uygulamaya özen gösteriyoruz. Bu sayede, hastalarımıza en etkili ve güvenilir tedavi yöntemlerini sunmayı hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın ve hastalarımızın memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sağlık sektöründe lider bir kuruluş olarak, topluma fayda sağlamak ve sağlık hizmetlerini en üst düzeyde sunmak için kararlılıkla ilerlemeye devam edeceğiz.

Saygılarımla.

Uzm. Dr. Erol KILIÇ

Burtom Sağlık Grubu | Yönetim Kurulu Başkanı

advanced divider

Uzman Doktor Erol Kılıç, 1960 yılında Bursa’da doğdu ve burada ilk, orta ve lise eğitimini tamamladı. Lise eğitimini başarıyla bitirdikten sonra, tıp eğitimi için İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi ve 1984 yılında mezun oldu. Meslek hayatına Balıkesir İvrindi’de zorunlu hizmetini tamamlayarak başladı. Ardından Bursa’ya dönerek, Uludağ Üniversitesi’nde Radyodiagnostik Uzmanı olarak ihtisasını tamamladı. Askerlik hizmetini 1991-1992 yılları arasında İstanbul GATA Askeri Eğitim Hastanesi’nin radyoloji bölümünde tamamladı.

Askerlik dönüşü mesleğini geliştirmek üzere Amerika Birleşik Devletleri’ne gitti. Doktor olarak çalıştığı Pittsburgh Üniversitesi’nde, tıbbi görüntüleme teknolojilerinin en ileri aşaması olan manyetik rezonans (MR) konusunda üst düzeyde eğitim aldı. A.B.D.’den sonra Bursa’ya dönerek 1994 yılında BURTOM Tıbbi Görüntüleme ve Tanı Merkezlerini kurdu. Kuruluşundan bu yana sağlık sektöründe önemli bir rol oynamış ve başarılı projelere imza atmıştır. Sosyal sorumluluğu gereği birçok sivil toplum örgütü ve mesleki derneklere üye olarak aktif şekilde katılım sağlamaktadır. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Uzm. Dr. Erol Kılıç, aynı zamanda BUSİAD ve BTSO’nun Yönetim Kurulu Üyesi, BTSO Meclis Üyesi ve BTSO Sağlık Konseyi Başkanı olarak görev almıştır.

 • Burtom Sağlık Grubu, ‘Bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi ve Röntgen cihazları ile 1994 Ekim ayında ilk şubesiyle İnönü caddesinde hizmete başlamıştır.
 • 1997 yılında BURTOM-EMAR Manyetik Rezonans görüntüleme merkezi olarak Heykel/Bursa adresinde ikinci şubesini hizmete sokmuştur.
 • 2000 yılında BETAMAR Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Altıparmak/Bursa adresinde kurulmuş ve ileri Manyetik Rezonans görüntülemede 3. Şube olarak hizmete başlamıştır. Aynı yıl Sağlık Bakanlığının Kamu hastanelerinde görüntüleme hizmeti alımına başlamasıyla Kamuya önce Bilgisayarlı Tomografi daha sonra Manyetik Rezonans(MR) hizmet sunumuna başlayan Türkiye’de ki ilk firma Burtom olmuştur.
 • Bugün itibari ile 10 ayrı ilde yaklaşık 35 hastanenin görüntüleme hizmetini Burtom vermektedir.
 • 2003 yılında tanı spektrumunu tamamlama isteği ve gayreti ile Burtom Tıbbı Tahlil Laboratuvarını hizmete açılmıştır.
 • 2004 yılında kapalı alan korkusu olan hastalara hizmet vermek amaçlı Açık MR hizmete eklenmiştir. Aynı yıllarda Burtom tıbbi görüntülemedeki tüm röntgen sistemlerini dijital sisteme dönüştürmüş, ultrasonografide dört boyutlu sistemlere geçilmiş, dental görüntülemede panoramik-sefalometrik ve dental volumetrik tomografi , dijital mamografi , multislice bilgisayarlı tomografi ve yüksek teslalı MR cihazları kullanılmaya başlanmıştır.
 • 2007 yılında Biyofiz Tıp Merkezi Nilüferde özellikle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ve kas /iskelet hastalıkları konusunda çalışmaya başlamıştır.
 • 2009 yılında Bursa Çekirge caddesinde Bursa Villa Biçen Şubesi,
 • 2011 yılında Tanı hizmetlerini bütünlemek adına PET/CT ve Gama Kamera ile nükleer tıp hizmetleri başlamıştır.
 • 2012 yılında iş kanunu kapsamında işletmelere hizmet vermek amaçlı BURTOM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri (Burtom OSGB) şirketi kurularak hizmete başlamıştır.
 • 2013 yılında Bursa Mudanya yolunda Esentepe şubesi,
 • 2015 Yılında Bursa Fatih Sultan Mehmet bulvarında FSM şubesi devreye girmiştir.
 • 2015 yılında Mudanya’da Burtom Biyofiz Tıp merkezi yine Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon branşında 2. Tıp merkezi şubesi olarak hizmet ağına eklenmiştir.
 • 2017 yılında Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi tüm branşlarda hizmet veren gün hastanesi konsepti ile hizmete girmiştir.
 • 2018 yılında Burtom Özlüce Tıp Merkezi yine tüm branşlarda hizmet veren ,şehrin gelişmekte olan bölgesinde hizmete girmiştir.
 • 2019 yılında Burtom Estetik Merkezimiz hizmete girmiş olup özellikle saç ekimi,dermatoloji,kozmetik ve estetik cerrahi konusunda çalışmaktadır.
 • 2018 yılında Eskişehir Şehir Hastanesi,2019 yılında Bursa Şehir Hastanesi ve 2020 yılına Tekirdağ Şehir Hastanesi yatırımlarımız tamamlanmış ve hizmetlerimiz başlamıştır.

Burtom Sağlık Grubu Uzm. Dr.Erol Kılıç yönetiminde; 30 yıl boyunca uzmanlaştığı tüm sağlık hizmetlerinde, tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmaya devam etmektedir.

advanced divider

   Kurucumuz

   ANLAŞMALI KURUMLAR

   Kurumumuz SGK ve Özel Sigortlar ile Anlaşmalıdır.
   İncelemek İçin Lütfen Bağlantıları Kullanın.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   Ticari Elektronik İleti Onay Metni

   advanced divider
   Tanıtım ve Pazarlama İçerikli Ticari Elektronik İleti Gönderimi İçin Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; BURTOM SAĞLIK GRUBU, topluluk şirketleri ve iştirakleri tarafından pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
    
   Dilediğiniz zaman tamamen veya kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ticari elektronik ileti gönderimine onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iletileri almayı reddedebilirsiniz. Ret bildiriminizi burtom.com web sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilir veya İYS İleti Yönetim Sistemi üzerinden ticari ileti gönderilmesini reddedebilirsiniz.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   KVKK Bilgi Talep Formu / Başvuru Formu

   advanced divider

    Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Ziyaretçi, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, kiracı, kiracı adayı gibi)

    Şirket tarafından başvurunuza verilecek yanıtın tarafınıza bildirilme yöntemini seçiniz.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.

    Hızlı Randevu, Görüntülü Muayene, Rapor Paylaşımı, Laboratuvar Sonuçları, Kolay Ödeme ve Sağlık Bilgileri Yönetimi Tek uygulamada!

    Sağlığınız cebinizde mobil uygulamamızı indirin.