loader image
Acil Tıp Hekimi

Dr. Volkan DALLI

BURTOM KONUR CERRAHİ TIP MERKEZİ
Dr. Volkan DALLI
Volkan DALLI Pratisyen ve İş Yeri Hekimi
Ad ve Soyad : Dr. Volkan DALLI
Unvan : Acil Tıp Hekimi
Klinik : Acil Tıp Birimi
Merkez : Burtom Konur Cerrahi Tıp Merkezi
E-Posta : volkan.dalli@burtom.com.tr
Yabancı Dil : 🇬🇧 İngilizce

Dr. Volkan DALLI,  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

ÖZEL EĞİTİM VE SERTİFİKALAR

 • Pnömokonyoz Okuyucu Sertifikası Çalışma Bakanlığı – 03.2016

 • İlk Yardım Eğitmen Sertifikası Kızılay – 02.2012

 • Sağlık-Tıp – (İşyeri Hekimliği Sertifikası) Zirve OSGB – 01.2012

 • Travma Resüsitasyon Kursu Sertifikası Sağlık İl Müdürlüğü –

Dr. Volkan DALLI, şuan da mesleki çalışmalarına Konur Cerrahi Tıp Merkezi’nde devam etmektedir.

 • 09.1999-07.2006 Uludağ Üniversitesi – Tıp Fakültesi

 • 06.1999 Malatya Anadolu Lisesi

 • Burtom OSGB 07.2014-… (2 yıl, 4 ay)

 • Burtom OSGB 09.2012-07.2013 (10 ay) Bursa – Türkiye Yarı Zamanlı / Part Time

 • Coşkunöz Holding A.Ş 07.2013-07.2014 (1 yıl) Bursa – Türkiye Serbest

 • Özel Acıbadem Bursa Hastanesi 08.2010-07.2013 (2 yıl, 11 ay) Bursa Tam Zamanlı

 • Bozüyük Devlet Hastanesi 07.2008-08.2010 (2 yıl, 1 ay) Bilecik Tam Zamanlı (acil servis hizmetleri ve 112 acil sağlık hizmetleri).

 • Uzundere Sağlık Ocağı 11.2006-12.2007 (1 yıl, 1 ay) Erzurum Tam Zamanlı

 • Uzundere Sağlık Grup Başkanlığı 12.2007-07.2008 (7 ay) Erzurum Tam Zamanlı

 • TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ
 • Pnömokonyoz Okuyucu Sertifikası Çalışma Bakanlığı – 03.2016

 • İlk Yardım Eğitmen Sertifikası Kızılay – 02.2012

 • Sağlık-Tıp – (İşyeri Hekimliği Sertifikası) Zirve OSGB – 01.2012

 • Travma Resüsitasyon Kursu Sertifikası Sağlık İl Müdürlüğü –

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ
Acil servisin tüm eğitim ve araştırma faaliyetlerini yürüten, acil servisteki hasta bakım hizmetlerini yerine getiren ve bu hizmetlerin yerine getirilmesini sağlayan kişilere verilen mesleki unvandır.

Görevler: Acil serviste hasta bakım işlerini yerine getirmek, Ayrıca acil serviste tetkik sistemi, hasta bakım, tedavi etmek, Hasta bakımının sonlandırılması için gereken işleyişi düzenlemek, Ayrıca Acil servisin verimli ve düzenli çalışmasını sağlamak ve bu durumu denetlemek, Acil servis içerisine görev yapan pratisyen hekimlerin çalışmasını denetlemek, Acil Tıp Uzmanı Hizmet içi denetim yapar, İlgili hekimlerle konsültasyonda bulunmak, Toksikoloji ve kritik bakım gibi alanlarda danışmanlık yapmak, Ayrıca Pratisyen hekim tarafından bakılan hastaları konsülte etmek, Hasta bakımında; tetkik, tedavi ve bakımın sonlandırılması hakkında nihai karar vermek, Acil serviste bulunan adli ve idari kayıtların düzenini sağlamak, Acil servis çalışanlarının görevlerini yerine getirmesini sağlamak, Bağlı olduğu acil servis sorumlusuna çalışmalar hakkında rapor vermek, Kendisine verilen diğer görevleri yerine getirmek.
OSGB İŞYERİ HEKİMLİĞİ

Çalışma hayatında yer alan bireylerin hem ruhsal hem de fiziksel sağlıklarının korunması ve iş yeri çalışma koşullarının buna göre hazırlanmasını sağlayarak, iş sağlığını ve güvenliğini engelleyen tehditlerini ortadan kaldırıyoruz. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetler;

Periyodik Muayeneler, İşe Giriş Muayeneleri, Personel Sağlık Dosyası Düzenleme, Poliklinik Hizmetleri, Acil İlk Yardım Müdahaleleri, Saha Denetimleri, İş Sağlığı Eğitimleri.

İŞ YERİ SAĞLIK HİZMETLERİ
İş Sağlık tanımından yola çıkarak iş sağlığı kavramına bakıldığında, işçinin çalıştığı işinde fiziksel, ruhsal ve sosyal olarak iyilik hali içinde olması anlaşılır. İş sağlığının etkileri işçi ile etkileşim halinde olan her bireye yansıdığı için geniş bir etki alanına sahiptir.

HİZMETLER: İSG Mobil Sağlık Aracı Hizmeti, İşyeri Hekimliği ve Acil Sağlık Hizmeti, Yardımcı Sağlık Personeli Hizmeti, Periyodik Test, Teknik Ölçüm ve Kontrol, İşyeri Hijyeni Ölçümleri ve Uygulamaları, Kurumsal Psikoloji Danışmanlığı, Temel İlk Yardımcı ve Yenileme Eğitimi, Diyetisyen ve Beslenme Danışmanlığı.

BURTOM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, 30 yıllık Tıbbi görüntüleme ve Laboratuvar Hizmetleri deneyimine sahip bir BURTOM SAĞLIK GRUBU kuruluşudur. DETAYLI BİLGİ

Hedefimiz çalıştığımız firmalarda yasal mevzuatların üzerinde öncelikle insan sağlığını koruyan başarılı, etkili ve sürdürülebilir bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi yaklaşımı oluşturulmasına katkıda bulunmaktır.

Hizmete başladığımız 2012 yılından bu güne, kurumsal sağlık hizmetlerimiz altında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Mobil Sağlık, İlk Yardım, Laboratuvar ve İş’te Beslenme alanlarında kesintisiz ve güvenilir hizmetler sunuyoruz.

Ayrıca, ileri tetkik ve tedavi gerektiren durumlarda sağlık kurumumuz; Göğüs Hastalıkları, Dahiliye, Nöroloji, Ortopedi, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hizmetleri branşlarında uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği işveren; İşyerinde iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması ve sürdürülebilmesi amacıyla çalışanları işyerinin özelliklerine göre bilgilendirmek ve eğitimler vermek zorundadır. BURTOM OSGB; konusunda tecrübeli eğitmenleri ile işletmenizin özelliğine uygun iş sağlığı ve güvenliği eğitim ihtiyaçlarını doğru belirleyerek çalışanların bilgilendirilmesine önemli katkıda bulunmaktadır.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   Ticari Elektronik İleti Onay Metni

   advanced divider
   Tanıtım ve Pazarlama İçerikli Ticari Elektronik İleti Gönderimi İçin Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Aydınlatma Metninde yer alan bilgilendirme doğrultusunda; BURTOM SAĞLIK GRUBU, topluluk şirketleri ve iştirakleri tarafından pazarlama ve tanıtım amaçlarıyla tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyor musunuz?
    
   Dilediğiniz zaman tamamen veya kanal bazında, veri, ses, görüntü vesair her türlü ileti gönderimini reddetme hakkına sahipsiniz.
   Ticari elektronik ileti gönderimine onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin iletileri almayı reddedebilirsiniz. Ret bildiriminizi burtom.com web sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilir veya İYS İleti Yönetim Sistemi üzerinden ticari ileti gönderilmesini reddedebilirsiniz.

   BURTOM SAĞLIK GRUBU

   KVKK Bilgi Talep Formu / Başvuru Formu

   advanced divider

    Şirketimiz ile olan ilişkinizi belirtiniz. (Ziyaretçi, iş ortağı, çalışan adayı, eski çalışan, kiracı, kiracı adayı gibi)

    Şirket tarafından başvurunuza verilecek yanıtın tarafınıza bildirilme yöntemini seçiniz.

    BURTOM SAĞLIK GRUBU

    Tıp Merkezlerimizdeki doktorlarımızı görüntüleyip; takvimden istediğiniz tarih ve saati seçerek hızlı randevu alabilirsiniz.

    BURTOM SAĞLIK GRUBU

    Tıp Merkezlerimizdeki doktorlarımızı görüntüleyip; takvimden istediğiniz tarih ve saati seçerek hızlı randevu alabilirsiniz.